Taśmy pokazują, że mieliśmy do czynienia z ludźmi bezwzględnymi - Michał Wójcik dla telewizji WPolsce.pl

Skandaliczna sytuacja, pewnie dużo jeszcze rzeczy dowiemy się nie tylko z ujawnionych taśm Amber Gold, ale i z zeznań ważnych osób, które będą jeszcze przesłuchiwane przed komisją śledczą. Wiele milionów złotych straconych przez zwykłych obywateli pokazuje, że ludzie związani z Amber Gold działali bez skrupułów.

O bezpieczeństwie i praworządności w UE - Warto rozmawiać w TVP1 - 21.09.2017

Jesteśmy zastraszonym narodem, ustępujemy przed islamem – alarmują niemieckie feministki po serii brutalnych napadów na kobiety. Władze włoskiego Rimini nie mogąc zapewnić bezpieczeństwa turystom zabroniły nocnego wstępu na plażę. Francuska policja jest bezsilna wobec ataków imigrantów na kierowców ciężarówek. W programie o bezpieczeństwie i praworządności w Unii Europejskiej.

Wójcik: Przebaczenie za zbrodnie niemieckie? „Tak, ale pamiętajmy, jaki jest warunek dobrej spowiedzi - zadośćuczynienie”

Nie miałem okazji widzieć tej ekspertyzy. Wiem, że będzie jutro przedstawiona, ale wnioski nie dziwią. To nie pierwsza ekspertyza, która pojawiła się w ostatnich latach, które dowodzą, że możemy domagać się reparacji. Ani w sensie prawnym, ani politycznym, ta sprawa nie została zakończona— mówił w programie „Gość Wiadomości” (TVP) Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości, odnosząc się do sprawy ekspertyzy ws. reparacji wojennych od Niemiec, jaką przygotowano w Biurze Analiz Sejmowych.

Z Facebooka

Z Twittera

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe