"Podejrzewam, że znowu będzie krzyk, znowu będzie awantura". Wiceminister o reformie sądownictwa

- Wymiar sprawiedliwości wymaga bardzo gwałtownych reform, które powinny być zrobione wiele lat temu - powiedział w Polsat News wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, odnosząc się do zapowiadanych przez Zbigniewa Ziobrę zmian w sądownictwie. - Ludzi burzą takie sprawy, jak ta ostatnia związana z "Hossem". To pokazuje, jak działa nasz system sprawiedliwości - dodał.

Michał Wójcik gościem DZ i Radia Piekary

Wczorajszym Gościem Dnia DZ i Radia Piekary jest Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości. W studiu Radia Piekary powiedział Marcinowi Zasadzie o tym, kiedy przyjęta przez Sejm zostanie ustawa metropolitalna, jak wyjaśnić sprawę wypadku limuzyny premier Beaty Szydło oraz co ma przynieść zaostrzenie kar za wyłudzenia 

Wójcik: „Hoss” nie melduje się na komisariacie. „To rzecz zupełnie niesłychana”

Arkadiusz Ł., pseudonim Hoss, uchyla się od postanowień sądów. Mężczyzna, który ma odpowiadać za kradzieże metodą na wnuczka miał stawiać się pięć razy w tygodniu na komisariacie policji. W sobotę jednak nie przyszedł. – Śledczy zastosowali wobec niego mało dolegliwy środek zapobiegawczy. To rzecz zupełnie niesłychana – powiedział TVP Info wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

Śląskie: wręczono "Zabrzańskie Ateny"

11. lutego w Zabrzu odbyła się wyjątkowa gala z udziałem wiceministra Michała Wójcika, podczas której  wręczono Zabrzańskie Ateny. To wyróżnienie, które trafia do osób, instytucji i firm przyczyniających się do umacniania wizerunku Zabrza, jako ośrodka nauki i innowacyjnej gospodarki. Tradycyjnie wręczane są w dwóch kategoriach: „Medycyna i Nauka” oraz „Gospodarka i Przedsiębiorczość”. Uroczystość w zabrzańskim hotelu Diament uświetnił koncert Piotra Kościka, cenionego na całym świecie pianisty.

Z Facebooka

Z Twittera

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe