Obchody Święta Wojska Polskiego w Katowicach

We wtorek 9 sierpnia br. pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego w Katowicach odbyły się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. W uroczystościach brali udział wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz, prezydent Katowic Marcin Krupa oraz komendant katowickiej Wojskowej Komendy Uzupełnień ppłk Piotr Rancia i zastępca szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Katowicach ppłk Jerzy Mirek.

Porozmawiajmy o Polsce w Piszu

W czwartek 16 czerwca br. w Piszu odbyło się spotkanie organizowane przez posła PiS Jerzego Małeckiego. Gośćmi spotkania "Rozmów o Polsce" był mi.in. wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik oraz wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit.

Konferencja Naukowa Ekorozwój w Polsce i w Europie

Ogólnopolska III Konferencja Naukowo - Ekologiczna odbyła się 3 czerwca br. w Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach.

Wydarzenie rozpoczęto od przywitania wszystkich zaproszonych gości przez Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach panią Ewę Matusik, a następnie wystąpienia starosty powiatu bieruńsko - lędzińskiego.

Nagrodzony na Gali Katowickiej Izby Rzemieślniczej

23 kwietnia 2016 roku w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbyła się XXIII Wielka Gala katowickiej Izby Rzemieślniczej, w której miałem przyjemność wziąć udział. Dziękuję organizatorom za przyznanie nagrody specjalnej „W dowód wdzięczności za pracę na rzecz rzemiosła”, stanowiącą dla mnie ogromne wyróżnienie oraz satysfakcję  za wieloletni wkład pracy.

Tablica smoleńska w Sosnowcu.

W niedzielę 3 kwietnia w sosnowieckiej bazylice katedralnej odsłonięto tablicę upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej. Uroczystość poprzedziła msza święta, w której udział wziął między innymi prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Z Facebooka

Z Twittera

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe