Wręczenie nominacji i otwarcie posiedzenia Rady Naukowej Instytutu Ekspertyz Sadowych prof. J. Sehna w Krakowie

Dzis miałem przyjemność wręczyć nominacje i otworzyć posiedzenie Rady Naukowej Instytutu Ekspertyz Sadowych prof. J. Sehna w Krakowie. To jeden z najlepszych instytutów europejskich, który znajduje sie w moim bezpośrednim nadzorze.-:)- napisał na swoim profilu na facebooku wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

Prokuratura ruszyła na ratunek pracownikom Praktikera

Prokuratora Okręgowa w Katowicach 16 czerwca wszczęła postępowanie w sprawie firmy Praktiker Polska Sp. z o.o. Ma ono na celu m.in. wyjaśnienie naruszenia praw pracowniczych. Osoby, które rozwiązały umowy z siecią, skarżą się, że nie otrzymały wypłat wynagrodzeń i świadectw pracy. Zamiast tego pracodawca wysłał im wezwania do zapłaty za bezpodstawne zwolnienie się z pracy.

80. rocznica usypania Kopca Wyzwolenia

Piękna uroczystość w Piekarach Slaskich. 80. rocznica powstania symbolu polskości na Slasku.-:)
- napisał na swoim profilu na Facebooku wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik biorąc udział w uroczystościach z okazji 80. rocznicy usypania Kopca Wyzwolenia w Piekarach Śląskich.

Michał Wójcik w Katowicach, Tychach i Sosnowcu

"Dzis pracowicie, uroczystość powstania Izby w Katowicach z udziałem księdza arcybiskupa W. Skworca, marsz dla zycia i rodziny w Tychach oraz 25. rocznica powstania diecezji sosnowieckiej. Na koniec występ z Zespołem Piesni i Tańca Slask.-:)"- napisał na swoim profilu na Facebooku wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

XLII sesja Rady Miasta Katowice w sprawie utworzenia Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości wziął udział w XLII sesji Rady Miasta Katowice w trakcie której radni podjęli uchwałę pieczętującą prace nad wnioskiem o utworzenie związku metropolitalnego w województwie śląskim. Aktowi temu poświęcona została najbardziej uroczysta sesja w historii katowickiego samorządu. Wniosek o przystąpieniu do metropolii został przegłosowany jednogłośnie.

Obchody Dnia Strażaka w Katowicach

16 maja 2017 roku na placu wewnętrznym Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka, połączone z jubileuszem 25-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej. Patronat honorowy nad świętem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Mariusz Błaszczak.

MOTOSERCE Dąbrowa Górnicza 2017

Wiceminister Sprawiedliwości Michał Wójcik wziął udział w 9 Ogólnopolskiej Akcji Krwiodawstwa MOTOSERCE odbywającej się w Dąbrowie Górniczej. Celem akcji jest zbiórka krwi dla potrzebujących. Tegoroczną edycję zorganizował klub motocyklowy VC 19-78 MC Poland.

XIV Karczma Piwna 2017

13 maja 2017 roku w Sosnowcu odbyła się XIV Karczma Piwna Koksowników Koksowni Przyjaźń  zorganizowana przez Międzyzakładową Organizacje Związkową NSZZ Solidarność JSW KOKS S.A. Karczma piwna Koksowni Przyjaźń przejdzie do historii jako udana. 

Michał Wójcik na Jubileuszu 60-lecia Cechu w Wodzisławiu Śląskim

60 lat temu powstał Cech Rzemiosł Różnych w Wodzisławiu Śląskim, przemianowany później na Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu. W Wodzisławskim Centrum Kultury odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, poprzedzona mszą. W gali uczestniczył Wiceminister Sprawiedliwości Michał Wójcik, który złożył gratulacje i najserdeczniejsze życzenia dla rzemieślników.

Z Facebooka

Z Twittera

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe