Wiceminister sprawiedliwości z wizytą we Włocławku

Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik przyjechał do Włocławka. W klubie "Stara Remiza" odbyło się otwarte spotkanie z mieszkańcami.
Wcześniej odbyła się krótka konferencja prasowa. Padło m.in. pytanie o szanse na powstanie w regionie sądu apelacyjnego, o który od lat zabiegają samorządowcy, z prezydentem Bydgoszczy na czele. 

Wiceminister Michał Wójcik nie chciał składać żadnych deklaracji, a z uwagi na miejsce wizyty skupił się na potrzebach włocławskiego sądu. Uznał też, że jest zbyt wcześnie, by oceniać skutki zmian na stanowiskach prezesów sądów we Włocławku.

Życzenia Barbórkowe 2017

Z okazji barbórkowego święta wszystkim Górnikom, Pracownikom Kopani i ich Rodzinom pragnę złożyć serdeczne życzenia zdrowia, opieki św. Barbary oraz wytrwałości w ciężkiej i niebezpiecznej pracy.

 

Szczęść Boże!

 

Michał Wójcik

 

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości

W Koksowni Przyjaźń w Dąbrowie Górniczej uroczyście upamiętniono Lecha Kaczyńskiego.

W poniedziałek, 16 października 2017 roku, na terenie Koksowni "Przyjaźń" w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej pobyt Ś.P. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Uczestniczący w poniedziałkowej uroczystości wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik ocenił, że dziś wizja Lecha Kaczyńskiego staje się faktem - jest urealniona w różnych działaniach rządu, nie tylko w sferze gospodarczej.

Wręczenie nominacji i otwarcie posiedzenia Rady Naukowej Instytutu Ekspertyz Sadowych prof. J. Sehna w Krakowie

Dzis miałem przyjemność wręczyć nominacje i otworzyć posiedzenie Rady Naukowej Instytutu Ekspertyz Sadowych prof. J. Sehna w Krakowie. To jeden z najlepszych instytutów europejskich, który znajduje sie w moim bezpośrednim nadzorze.-:)- napisał na swoim profilu na facebooku wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

Z Facebooka

Z Twittera

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe