Michał Wójcik: Tylko samodzielne rządy Zjednoczonej Prawicy w Śląskiem.

 

- Zrobimy wszystko, żeby wygrać te wybory tak, żeby nie było potrzeby tworzenia koalicji - powiedział dziś Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości, w porannym Gościu Dnia Dziennika Zachodniego i Radia Piekary.


 

 

Wójcik powiedział Marcinowi Zasadzie, że PiS nie widzi innej opcji niż samodzielne rządy Zjednoczonej Prawicy w województwie śląskim. 

- Zrobimy wszystko, żeby wygrać te wybory, tak żeby nie było potrzeby tworzenia koalicji - powiedział dziś Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości, w porannym Gościu Dnia Dziennika Zachodniego i Radia Piekary. Minister dodał, że trzeba zmienić obecny układ władzy na Śląsku i właśnie do tego będzie dążył. Wydaje się, że PiS nie widzi potencjalnych koalicjantów ani w Śląskiej Partii Regionalnej, ani w duecie PSL-SLD. Jest to niezwykle zaskakujące, ponieważ do tej pory żadne sondaże nie dają Prawu i Sprawiedliwości szans na samodzielne sprawowanie władzy w sejmiku wojewódzkim.

 

Źródło: https://dziennikzachodni.pl/michal-wojcik-tylko-samodzielne-rzady-zjednoczonej-prawicy-w-slaskiem-gosc-dnia-dz-i-radia-piekary-wideo/ar/13468072

Z Facebooka

Z Twittera

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe