Nowe biuro poselskie w Bielsku-Białej

W niedzielę 6 lutego 2022 roku Minister Michał Wójcik otworzył swoje nowe  biuro poselskie. Znajduje się  ono w samym centrum miasta, tuż przy Katedrze w kamienicy na placu Świętego Mikołaja 12/1.

 

 

- Bardzo dużo osób z Bielska, z okolic Bielska, z całego Podbeskidzia kontaktuje się z moim biurem w Katowicach. Chcemy być bliżej tej  społeczności, dlatego zdecydowałem się otworzyć swoje biuro tutaj w Bielsku-Białej - mówił Minister Michał Wójcik w czasie uroczystego otwarcia biura. Minister deklarował pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw mieszkańców, zwłaszcza tych związanych z dobrem dzieci.

 

Uroczystość z uwagi na sytuację  epidemiczną miała kameralny charakter. Wśród gości uczestniczących  w wydarzeniu znaleźli się członek Zarządu Województwa Śląskiego Beata Białowąs, burmistrz Bielska-Białej Jarosław Kllimaszewski, radna sejmiku Alina Nowak oraz Proboszcz Parafii Katedralnej ks. Antoni Młoczek, który poświęcił nowo otwarty lokal.

06-02-2022

Zdjęcia z otwarcia Biura Poselskiego Ministra Michała Wójcika w Bielsku-Białej Zdjęcia z otwarcia Biura Poselskiego Ministra Michała Wójcika w Bielsku-Białej Zdjęcia z otwarcia Biura Poselskiego Ministra Michała Wójcika w Bielsku-Białej Zdjęcia z otwarcia Biura Poselskiego Ministra Michała Wójcika w Bielsku-Białej

Z Facebooka

Z Twittera

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe