Szukaj


Wyniki wyszukiwania (801):

71. Obchody Święta Wojska Polskiego w Katowicach

We wtorek 9 sierpnia br. pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego w Katowicach odbyły się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. W uroczystościach brali udział wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz, prezydent Katowic Ma...

72. Księgi wieczyste – szybciej, taniej i bezpieczniej

Mogę powiedzieć naszym obywatelom, że będzie bezpieczniej, lepiej, a będzie też taniej. W ciągu ostatnich kilku tygodni było ponad 100 tys. wniosków o wpis w księdze wieczystej – rozpoczął konferencję prasową Wiceminister Sprawiedliwości Michał Wójcik.

73. Honorowy obywatel nie ma swojego pomnika w mieście

Wiceminister Michał Wójcik (PiS) oraz Paweł Olszewski (PO) goście programu "Fakty po Faktach" komentowali zbiórkę pieniędzy na dwa pomniki: ofiar smoleńskich oraz prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

74. Tak czy nie - Czy Trybunał Konstytucyjny trzeba zreformować?

Gośćmi Piotra Witwickiego byli Michał Wójcik (wiceminister sprawiedliwości, PiS) i Borys Budka były minister sprawiedliwości, PO).

75. RZECZoPOLITYCE: Rzepliński przed Trybunał Stanu

Michał Wójcik w programie RZECZoPOLITYCE: W grudniu skończy się autodestrukcja Trybunału Konstytucyjnego.

76. Wojewódzkie Obchody Święta Wojska Polskiego w Piekarach Śląskich

W uroczystościach udział wziął wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Polityk podkreślił jak ważną ofiarę ponieśli walczący o wolność.

77. Będziemy stawać w imieniu polskich dzieci

Wiceminister sprawiedliwości: W każdym przypadku będziemy stawać w imieniu dobra polskich dzieci. To nie nasze prawo, to nasz obowiązek!

78. Trwają prace nad ustawą chroniącą polskich obywateli za granicą

Ministerstwo Sprawiedliwości pracuje nad ustawą, która ma pomóc w ochronie polskich obywateli w innych krajach – zapowiedział wiceszef resortu Michał Wójcik. Projekt ustawy w tej sprawie powinien trafić do Sejmu we wrześniu.

79. Michał Wójcik o odbieraniu polskich dzieci przez Jugendamt

Wiceminister sprawiedliwości w „Poranku Wnet” odniósł się do sprawy polskiego noworodka w Niemczech, które zostało odebrane matce kilka godzin po narodzinach.

80. Uroczyste otwarcie Konsulatu Honorowego Austrii w Katowicach

Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik uczestniczył dziś w uroczystości otwarcia Konsulatu Honorowego Republiki Austrii, która odbyła się w katowickiej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego. 

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe