Szukaj


Wyniki wyszukiwania (549):

41. Wiadomości TVP: o funkcjonowaniu hurtowni komorniczych

Trwa śledztwo w sprawie podejrzenia wykorzystywania bazy danych PESEL przez 5 kancelarii komorniczych. Sprawę śledzi też Ministerstwo Sprawiedliwości.

42. Katowice: Śląski Air Show

W sobotę 2 września odbyła się największa impreza lotnicza w regionie - Śląski Air Show na katowickim lotnisku Muchowiec. W wydarzeniu wziął udział wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. 

43. Radio Maryja: w obronie dobra dziecka

4 września br. gościem Radia Maryja był wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. 

44. Radio Wnet: o Nadzwyczajnym Kongresie Sędziów Polskich

Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik komentował Nadzwyczajny Kongres Sędziów Polskich, a także zmiany w zasadach sądownictwa. Jedną ze zmian jest możliwość obecności mediów na rozprawach jawnych. Dotychczas o obecności mediów decydował sędzia.

45. Wójcik: Chcemy budować zaufanie do sądownictwa

Sędziowie nie mogą być "kastą". Muszą być tak samo pozycjonowani w społeczeństwie jak każdy. Sędzia jest to ukoronowanie zawodu, ale ukoronowanie oznacza, że musi być człowiekiem bezstronnym, obiektywnym – mówił na antenie Telewizji Republika sekretarz sta...

46. Wiceminister Michał Wójcik na „Dniu Rodzinnym 2016” w FCA Poland

W sobotę 10 września br. w tyskiej fabryce Fiata odbył się piknik dla rodzin pracowników przy ulicy Turyńskiej. Gośćmi specjalnymi był wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik oraz wicewojewoda Jan Chrząszcz.

47. Konferencja - dobro dziecka jako cel najwyższy

12 września br. w Sejmie odbyła się konferencja Parlamentarnego Zespołu "Dobro dziecka jako cel najwyższy" zorganizowana przez Przewodniczącą Zespołu Barbara Chrobak (Kukiz '15). W konferencji wziął udział wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

48. Prawo i Sprawiedliwość zapowiada reformy w wymiarze sprawiedliwości

O planach rządu wobec sądów w programie "Tak czy Nie" rozmawiali Krzysztof Brejza z PO oraz wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Program prowadziła Agnieszka Gozdyra.

49. Wiceminister Michał Wójcik gościem programu „WP rozmowy”

W kolejnym odcinku „WP rozmowy” - nowego programu publicystycznego Wirtualnej Polski był wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik i Tomasz Siemoniak. 

50. Wójcik: Ekshumacje mogą być jednymi z najważniejszych dowodów

Gdyby nie chaos na początku, to nie trzeba byłoby przeprowadzać tej ważnej czynności procesowej – powiedział w rozmowie z redaktorem naczelnym "Do Rzeczy" Pawłem Lisickim wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe