Szukaj


Wyniki wyszukiwania (549):

21. Porozmawiajmy o Polsce w Piszu

W czwartek 16 czerwca br. w Piszu odbyło się spotkanie organizowane przez posła PiS Jerzego Małeckiego. Gośćmi spotkania "Rozmów o Polsce" był mi.in. wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik oraz wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit.

22. Rozmowa Dnia Radio Piekary

Gościem Marcina Zasady w Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był wiceminister sprawiedliwości, Michał Wójcik. 

23. Śląskie: komercjalizacja uzdrowisk pod lupą CBA?

Poseł PiS i wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik zwrócił się do CBA, by sprawdziło, czy uchwały sejmiku województwa śląskiego o komercjalizacji uzdrowisk w Górkach Wielkich, Goczałkowicach oraz Rabce Zdroju są zgodne z prawem.

24. Rozmowa Wydarzeń: 5 miliardów złotych dla polskich rodzin

W ramach rządowego programu  "Rodzina 500+" 5 miliardów złotych trafiło do polskich rodzin. Do tej pory złożono ponad 2,5 miliona wniosków o wypłatę pieniędzy.

25. Radio Wnet: 3 lata więziena dla przekupnych sędziów i prokuratorów

Co najmniej trzy lata bezwzględnego więzienia dla prokuratorów i sędziów, którzy dopuszczą się korupcji – tę zapowiedź ministra Ziobry w radiu Wnet skomentował w Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości.

26. Konferencja prasowa: Stop piratom i zabójcom na drogach

Dziś o godzinie 12.30 odbyła się konferencja prasowa, w której wzięli udział Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro oraz Sekretarz Stanu Michał Wójcik. 

27. Zakończyły się 31. Światowe Dni Młodzieży organizowane w Krakowie

Papież Franciszek przybył do Polski  na organizowane - już po raz 31 Światowe Dni Młodzieży - w Krakowie w dniach 26 - 31 lipca br.  Pierwszy raz w 1985 r. zainicjował je św. Jan Paweł II w Rzymie. 

28. Obchody Święta Wojska Polskiego w Katowicach

We wtorek 9 sierpnia br. pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego w Katowicach odbyły się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. W uroczystościach brali udział wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz, prezydent Katowic Ma...

29. Księgi wieczyste – szybciej, taniej i bezpieczniej

Mogę powiedzieć naszym obywatelom, że będzie bezpieczniej, lepiej, a będzie też taniej. W ciągu ostatnich kilku tygodni było ponad 100 tys. wniosków o wpis w księdze wieczystej – rozpoczął konferencję prasową Wiceminister Sprawiedliwości Michał Wójcik.

30. Honorowy obywatel nie ma swojego pomnika w mieście

Wiceminister Michał Wójcik (PiS) oraz Paweł Olszewski (PO) goście programu "Fakty po Faktach" komentowali zbiórkę pieniędzy na dwa pomniki: ofiar smoleńskich oraz prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe