Szukaj


Wyniki wyszukiwania (418):

1. Zespół "Śląsk" wspólną instytucją województwa i resortu kultury

Wicepremier, minister kultury Piotr Gliński oraz przedstawiciele zarządu województwa śląskiego podpisali w Koszęcinie umowę w sprawie prowadzenia jako wspólnej instytucji kultury Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

2. Spotkanie z mieszkańcami Dąbrowy Górniczej - Strzemieszyce 11.09.2017

11 września br. odbyło się kolejne z serii spotkań Wiceministra Michała Wójcika z mieszkańcami Regionu Śląskiego. Zorganizowane zostało przez posła Roberta Warwasa oraz Stowarzyszenie Aktywne Zagłębie Dąbrowskie.

3. Górnictwo - ponadpartyjne głosowanie

Wywiad, jakiego udzieliłem w Dzienniku Zachodnim dotyczący ponadpartyjnego głosowania za przyjęciem Ustawy o funkcjonowaniu górnictwa.

4. Nowelizacja niezbędna dla Śląska i górników

Materiał opublikowany przez Wydawnictwo Górnicze w sprawie nowelizacji ustawy o górnictwie. Udzieliłem tam kilku wypowiedzi.

5. Przywróćmy prokuraturze należne miejsce

Materiał TVP Info dotyczący prowadzonych prac nad Ustawą o prokuraturze. Moja wypowiedź dotycząca prowadzonych prac nad projektem. Byłem gościem w audycji Gość Poranka w dniu 4 stycznia 2016

6. Zespół Śląsk szuka pieniędzy - rząd pomoże?

Ze względu na fakt, że Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” jest wspólnym dobrem naszego regionu, powinniśmy wszyscy zjednoczyć nasze siły, włączając najważniejszych ludzi reprezentujących różne środowiska. Materiał Dziennika Zachodniego dotyczący także mojej ini...

7. Amber Gold - przykład patologii w prokuraturze

Materiał stacji Polsat News z 13 stycznia 2016, w którym udzieliłem wypowiedzi dotyczących nadchodzących zmian w polskiej prokuraturze.

8. Projekt ustawy o prokuraturze skierowany do komisji

Sejm nie zgodził się w czwartek na odrzucenie w pierwszym czytaniu projektu przewidującego m.in. połączenie funkcji ministra sprawiedliwości z prokuratorem generalnym. Wnioskowała o to opozycja.

9. Rozmowa polityczna - zmiany w prokuraturze

14 stycznia 2016. Rozmowa m.in. na temat zmian, które w prokuraturze chce wprowadzić minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Gośćmi Beaty Lubeckiej są: Michał Wójcik (Prawo i Sprawiedliwość) i Witold Zembaczyński (.Nowoczesna).

10. Sejm przyjął projekt ustawy o prokuraturze

Połączenie funkcji ministra sprawiedliwości i szefa prokuratury przewidują ustawy reformujące prokuraturę, które Sejm przyjął 28 stycznia 2016 r.. Nowe przepisy trafią teraz do Senatu, który  rozpocznie nad nimi prace.

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe