Szukaj


Wyniki wyszukiwania (123):

61. Wójcik: Odpowiedzialność za ustawy o SN i KRS po stronie prezydenta

Prezydent bierze w tej chwili pełną odpowiedzialność za przygotowanie ustaw o SN i KRS - powiedział wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik pytany, czy jego resort włączy się w prace nad nowymi projektami. Ocenił, że przygotowanie czegoś, co zadowoli ws...

62. Wójcik: "Dogłębna reforma wymiaru sprawiedliwości jest Polakom potrzebna. Będziemy wspierali na gruncie prawnym prezydenta"

Będziemy wspierali na gruncie prawnym prezydenta, będziemy współpracowali, dogłębna reforma wymiaru sprawiedliwości jest Polakom bardzo potrzebna

63. Michał Wójcik: odpowiedzialność jest teraz po stronie prezydenta

- Szkoda, że stało się tak, jak się stało. Oczekiwaliśmy, że weto nie będzie zastosowane. Teraz oznacza to szukanie trudnej do znalezienia większości, która to weto odrzuci - powiedział na antenie Trójki wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

64. Wójcik: "Trudno, żebyśmy nie byli zaskoczeni. Dwa weta - to jest najdalej idący instrument, który wykorzystał prezydent"

Jesteśmy zaskoczeni wetem prezydenta, ponieważ jest to najdalej idący instrument, jaki prezydent mógł zastosować względem ustaw o KRS i Sądzie Najwyższym

65. Michał Wójcik: weto prezydenta to najdalej idący instrument

Jesteśmy zaskoczeni wetem prezydenta, ponieważ jest to najdalej idący instrument, jaki prezydent mógł zastosować względem ustaw o KRS i Sądzie Najwyższym - powiedział w czwartek wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

66. Wiceminister Michał Wójcik: potrzebna jest reforma, a nie lifting

Dwie ustawy zostały zawetowane. My opowiadaliśmy się całym sercem, żeby te ustawy weszły w życie. Jednak wiedzieliśmy, że spotkają się z brutalnym atakiem – stwierdził w Jedynce wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Mówił, że weta prezydenta były dla...

67. M. Wójcik: Pozytywnie oceniam spotkanie prezydenta Dudy z prezesem Kaczyńskim

Wczorajsze spotkanie prezydenta Polski Andrzeja Dudy i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego należy ocenić bardzo pozytywnie – wskazuje wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Polityk akcentuje, że liczy teraz na głęboką reformę wymiaru sprawiedliwości.

68. Wiceszef MS: Prezydent powinien spotkać się z ministrem. Za czasów Lecha Kaczyńskiego takie rozmowy były częstsze

Dobrze, gdyby w sprawie reformy wymiaru sprawiedliwości doszło do spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro - ocenił wiceszef MS Michał Wójcik. "Im więcej rozmawiamy, tym mniej jest problemów" - podkreślił.

69. Michał Wójcik spotkał się z mieszkańcami Dąbrowy Górniczej

11 września br. odbyło się kolejne z serii spotkań Wiceministra Michała Wójcika z mieszkańcami Regionu Śląskiego. Zorganizowane zostało przez posła Roberta Warwasa oraz Stowarzyszenie "Aktywne Zagłębie Dąbrowskie".

70. O sytuacji dzieci przebywających za granicą oraz o Metropolii Śląskiej w Radio Katowice - Kawa na Ławę 18.09.2017

O sytuacji dzieci małżeństw przebywających za granicą i małżeństw mieszanych w obliczu reformy sądownictwa, a także w tematach dotyczących Metropolii Śląskiej w programie Polskiego Radia Katowice -Kawa na Ławę.

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe