Szukaj


Wyniki wyszukiwania (137):

81. Michał Wójcik: odpowiedzialność jest teraz po stronie prezydenta

- Szkoda, że stało się tak, jak się stało. Oczekiwaliśmy, że weto nie będzie zastosowane. Teraz oznacza to szukanie trudnej do znalezienia większości, która to weto odrzuci - powiedział na antenie Trójki wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

82. Wójcik: "Trudno, żebyśmy nie byli zaskoczeni. Dwa weta - to jest najdalej idący instrument, który wykorzystał prezydent"

Jesteśmy zaskoczeni wetem prezydenta, ponieważ jest to najdalej idący instrument, jaki prezydent mógł zastosować względem ustaw o KRS i Sądzie Najwyższym

83. Michał Wójcik: weto prezydenta to najdalej idący instrument

Jesteśmy zaskoczeni wetem prezydenta, ponieważ jest to najdalej idący instrument, jaki prezydent mógł zastosować względem ustaw o KRS i Sądzie Najwyższym - powiedział w czwartek wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

84. Wiceminister Michał Wójcik: potrzebna jest reforma, a nie lifting

Dwie ustawy zostały zawetowane. My opowiadaliśmy się całym sercem, żeby te ustawy weszły w życie. Jednak wiedzieliśmy, że spotkają się z brutalnym atakiem – stwierdził w Jedynce wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Mówił, że weta prezydenta były dla...

85. Michał Wójcik w programie #RZECZoPOLITYCE

 Weto prezydenta Andrzeja Dudy mnie zabolało, ale kurz już opadł, emocje opadły, czekamy na projekty - mówił w programie #RZECZoPOLITYCE wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.       Całość dostępna na: http://www.rp.pl/Polityka/170809644-RZECZoPOL...

86. M. Wójcik: Pozytywnie oceniam spotkanie prezydenta Dudy z prezesem Kaczyńskim

Wczorajsze spotkanie prezydenta Polski Andrzeja Dudy i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego należy ocenić bardzo pozytywnie – wskazuje wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Polityk akcentuje, że liczy teraz na głęboką reformę wymiaru sprawiedliwości.

87. W hołdzie Żołnierzom Wyklętym zamordowanym w sosnowieckiej katowni

10 Września br. w katedrze NMP w Sosnowcu rozpoczęły się uroczystości uczczenia ofiar Żołnierzy Wyklętych pomordowanych w katowni UB przy ulicy Ostrogórskiej 5a w Sosnowcu. Wśród wielu znamienitych gości, w uroczystościach wziął udział Minister Sprawiedliw...

88. Wiceszef MS: Prezydent powinien spotkać się z ministrem. Za czasów Lecha Kaczyńskiego takie rozmowy były częstsze

Dobrze, gdyby w sprawie reformy wymiaru sprawiedliwości doszło do spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro - ocenił wiceszef MS Michał Wójcik. "Im więcej rozmawiamy, tym mniej jest problemów" - podkreślił.

89. Michał Wójcik w TVP Info - Pani Gersdorf jest trakowana instrumentalnie. Minęła 20 - 19.09.2017

Echa zaprzysiężenia sędziego Trybunału Konstytucyjnego. W programie Michała Rachonia - "Minęła Dwudziesta" na antenie TVP Info Wiceminister Sprawiedliwości Michał Wójcik rozmawiał z senatorem PO Janem Filipem Libickim.

90. Uroczyste mianowanie asesorów sądowych

265 asesorów sądowych odebrało dziś akty mianowania od Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro. To pierwsi asesorzy sądowi – absolwenci Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury.

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe