Szukaj


Wyniki wyszukiwania (107):

1. Górnictwo - ponadpartyjne głosowanie

Wywiad, jakiego udzieliłem w Dzienniku Zachodnim dotyczący ponadpartyjnego głosowania za przyjęciem Ustawy o funkcjonowaniu górnictwa.

2. W radiowej jedynce o programie 500 Plus

Projekt 500+ to największy od 26 lat projekt wspierający polskie rodziny. W audycji "Sygnały Dnia" w radiowej jedynce miałem przyjemność 9 lutego 2016r. opowiedzieć co nieco o tej prorodzinnej inicjatywie.

3. Doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez TK

Czy politycy PO albo inne osoby wywierały presję na TK w sprawie wyroku Trybunału? Czy treść stanowiska była przedmiotem uzgodnień pomiędzy członkami Trybunału a politykami PO? To i inne pytania zadałem podczas konferencji prasowej w Sejmie. Materiał porta...

4. Opinia Komisji Weneckiej nie jest dla Polski miażdżąca.

W Radiu dla Ciebie rozmawialiśmy o opinii Komisji Weneckiej oraz o publikacji orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego.  Audycja z 21 marca 2016 r.

5. W Radiu Piekary o ustawie Metropolitarnej

4 kwietnia byłem gościem Radia Piekary w audycji "Rozmowa Dnia". Rozmawialiśmy głównie o ustawie metropolitarnej. Zapraszam do przeczytania zapisu rozmowy.

6. Dyskusja w sprawie listu ministra Ziobry do TK

W audycji "Dzieje się na żywo" portalu WP z 7 kwietnia 2016 dyskutowałem z Panem posłem Borysem Budką w sprawie listu ministra Zbigniewa Ziobry do Trybunału Konstytucyjnego,

7. Michał Wójcik Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości

Dziś Prezes Rady Ministrów Beata Szydło na wniosek Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro mianowała mnie na Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz Pełnomocnika do spraw Informatyzacji Wymiaru Sprawiedliwości.

8. "Gość Wydarzeń" w Polsat News 2016-08-05

W niedziele miałem przyjemność wystąpić w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News. Dyskutowaliśmy na temat zorganizowanej w sobotę przez KOD i opozycję manifestacji, która przeszła ulicami Warszawy. 

9. "Tak jest" TVN24 2016-12-05

Pierwszego dnia obrad 18. posiedzenia Sejmu posłowie zajmowali się m.in. rządowym „Raportem o stanie spraw publicznych i instytucji państwowych na dzień zakończenia rządów koalicji PO-PSL (2007-2015)”. Premier Beata Szydło oraz jej ministrowie przedstawili...

10. Kawa na ławę z Michałem Wójcikiem 05-06-2016

O prawie, polityce oraz problemach dotyczących regionu śląskiego - dla Polskiego Radia Katowice wywiadu udzielił wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. 

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe