Szukaj


Wyniki wyszukiwania (82):

1. Górnictwo - ponadpartyjne głosowanie

Wywiad, jakiego udzieliłem w Dzienniku Zachodnim dotyczący ponadpartyjnego głosowania za przyjęciem Ustawy o funkcjonowaniu górnictwa.

2. Trybunał Konstytucyjny. Czy będzie kompromis?

Spór o Trybunał Konstytucyjny nie powinien być rozstrzygany na ulicy. Jesteśmy otwarci na rozmowy. Wyraziłem temu dowód podczas wypowiedzi dla radia Katowice w dniu 14.03.2016.

3. Przeciek orzeczenia TK - wywiad dla portalu Wpolityce.pl

Kolejny wywiad dla portalu Wpolityce.pl, tym razem w sprawie złożonych powiadomień do prokuratury, dotyczących przecieku orzeczenia TK. Materiał z 24 marca 2016.

4. O rozmowie prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem Obamą

W audycji "Otwarcie Dnia" z dnia 1 kwietnia 2016 rozmawiałem w stacji TVN24Bis wraz z posłem Cezarym Tomczykiem o spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem Obamą.

5. Tablica smoleńska w Sosnowcu.

W niedzielę 3 kwietnia w sosnowieckiej bazylice katedralnej odsłonięto tablicę upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej. Uroczystość poprzedziła msza święta, w której udział wziął między innymi prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

6. W Radiu Piekary o ustawie Metropolitarnej

4 kwietnia byłem gościem Radia Piekary w audycji "Rozmowa Dnia". Rozmawialiśmy głównie o ustawie metropolitarnej. Zapraszam do przeczytania zapisu rozmowy.

7. Dyskusja w sprawie listu ministra Ziobry do TK

W audycji "Dzieje się na żywo" portalu WP z 7 kwietnia 2016 dyskutowałem z Panem posłem Borysem Budką w sprawie listu ministra Zbigniewa Ziobry do Trybunału Konstytucyjnego,

8. Prezydent przyjął ślubowanie sędziego - komentarz

Wypowiedz dla Polskiej Agencji Prasowej na temat przyjęcia przez Pana Prezydenta ślubowania od sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Krytyka opozycji jest absolutnie bezproduktywna.

9. "Plus Trójki" - dyskusja na temat zmiany konstytucji

Dyskusja na temat zmiany konstytucji powraca na polską scenę polityczną. Polskie władze uważają, że to najwyższy czas, by tych zmian dokonać. Prezydent Andrzej Duda określił obowiązującą ustawę zasadniczą jako konstytucję czasu przejściowego.

10. Dyskusja w studiu WP o roli KE oraz sporze konstytucyjnym

Gośćmi w poniedziałkowym wydaniu programu #dziejesienazywo w Wirtualnej Polsce byli wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik (PiS) oraz Marcin Kierwiński (PO).Stanowisko prof. Andrzeja Rzeplińskiego na temat słów prezydenckiego ministra Krzysztofa Szczer...

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe