Szukaj


Wyniki wyszukiwania (61):

1. Projekt ustawy o prokuraturze skierowany do komisji

Sejm nie zgodził się w czwartek na odrzucenie w pierwszym czytaniu projektu przewidującego m.in. połączenie funkcji ministra sprawiedliwości z prokuratorem generalnym. Wnioskowała o to opozycja.

2. Rozmowa polityczna - zmiany w prokuraturze

14 stycznia 2016. Rozmowa m.in. na temat zmian, które w prokuraturze chce wprowadzić minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Gośćmi Beaty Lubeckiej są: Michał Wójcik (Prawo i Sprawiedliwość) i Witold Zembaczyński (.Nowoczesna).

3. Połączenie MS i PG to koniec nieudanego eksperymentu

Dziś można powiedzieć w tym miejscu, że kończymy eksperyment, który rozpoczęła Platforma Obywatelska i Polskie Stronnictwo Ludowe w 2009 roku. Eksperyment całkowicie nieudany. Eksperyment, którego owocem jest m.in. absolutna wizytówka tej złej reformy, czy...

4. Nowy zespół prokuratorów w śledztwie smoleńskim

O powołaniu zespołu prokuratorów do śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej rozmawialiśmy w programie publicystycznym "Po przecinku" stacji TVP Info 21 marca 2016 roku.

5. Dyskusja w sprawie listu ministra Ziobry do TK

W audycji "Dzieje się na żywo" portalu WP z 7 kwietnia 2016 dyskutowałem z Panem posłem Borysem Budką w sprawie listu ministra Zbigniewa Ziobry do Trybunału Konstytucyjnego,

6. Michał Wójcik Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości

Dziś Prezes Rady Ministrów Beata Szydło na wniosek Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro mianowała mnie na Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz Pełnomocnika do spraw Informatyzacji Wymiaru Sprawiedliwości.

7. O wymiarze sprawiedliwości i ekstradycji Romana Polańskiego

Minister sprawiedliwości, Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro poinformował, że podjął decyzję o skierowaniu do Sądu Najwyższego kasacji w sprawie niedopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego do USA. O sprawie w programie "Tak jest" rozmawiali wicemin...

8. Konferencja prasowa: Stop piratom i zabójcom na drogach

Dziś o godzinie 12.30 odbyła się konferencja prasowa, w której wzięli udział Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro oraz Sekretarz Stanu Michał Wójcik. 

9. Trwają prace nad ustawą chroniącą polskich obywateli za granicą

Ministerstwo Sprawiedliwości pracuje nad ustawą, która ma pomóc w ochronie polskich obywateli w innych krajach – zapowiedział wiceszef resortu Michał Wójcik. Projekt ustawy w tej sprawie powinien trafić do Sejmu we wrześniu.

10. Po interwencji Ministerstwa Sprawiedliwości dziecko wróciło do matki.

Nasze państwo już nie działa teoretycznie - mówił wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe