Szukaj


Wyniki wyszukiwania (550):

1. Spotkanie z mieszkańcami Bierunia 22.04.2017

22 kwietnia 2017 roku, wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, uczestniczył w spotkaniu z mieszkańcami Bierunia, na zaproszenie senatora Czesława Ryszki oraz posłanki Bożeny Borys Szopy.

2. "Kawa na ławę" - o karach za nie przyjmowanie uchodźców

1 Maja 2016 r. miałem przyjemność gościć w programie "Kawa na ławę" pod redakcją Bogdana Rymanowskiego. Dyskutowaliśmy m.in. o informacjach medialnych, w sprawie kar dla krajów, które nie zgodzą się na przyjęcie uchodźców oraz o sprawach związanych z ustaw...

3. Uroczyste obchody 225. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Katowicach

Dziś przypada 225. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz 95. rocznica wybuchu III Powstania Śląskiego

4. Program "Po przecinku" TVP INFO

W środę 4 maja 2016 r. miałem przyjemność gościć w programie "Po przecinku" TVP INFO. Temat dyskusji dotyczył rozpoczęcia dialogu wobec propozycji zmiany obecnie obowiązującej konstytucji. 

5. "Plus Trójki" - dyskusja na temat zmiany konstytucji

Dyskusja na temat zmiany konstytucji powraca na polską scenę polityczną. Polskie władze uważają, że to najwyższy czas, by tych zmian dokonać. Prezydent Andrzej Duda określił obowiązującą ustawę zasadniczą jako konstytucję czasu przejściowego.

6. Chcemy dojść do porozumienia w sprawie TK

Projekt nowej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym jest projektem kompromisowym, dobrym dla naszego kraju - powiedział Wiceminister Sprawiedliwości Michał Wójcik na wspólnej konferencji z Posłem PiS Maciejem Małeckim w Sejmie.

7. "Gość Wydarzeń" w Polsat News 2016-08-05

W niedziele miałem przyjemność wystąpić w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News. Dyskutowaliśmy na temat zorganizowanej w sobotę przez KOD i opozycję manifestacji, która przeszła ulicami Warszawy. 

8. "Gość poranka" TVP Info 2016-09-05

Dzisiejsza dyskusja w programie "Gość poranka" TVP Info na temat marszu zorganizowanego przez KOD oraz opozycję. Rozmowa dotyczyła również propozycji zmiany w obowiązującej konstytucji.

9. "Gość Poranka" Radio WNET 2016-11-05

Wczorajsza rozmowa w radiu WNET na temat patologii występujących w polskim sądownictwie. Ilość skarg składanych przez obywateli do ministerstwa lawinowo rośnie. Dyskusją dotyczyła również konfliktu wokół Trybunału Konstytucyjnego.

10. "Tak jest" TVN24 2016-12-05

Pierwszego dnia obrad 18. posiedzenia Sejmu posłowie zajmowali się m.in. rządowym „Raportem o stanie spraw publicznych i instytucji państwowych na dzień zakończenia rządów koalicji PO-PSL (2007-2015)”. Premier Beata Szydło oraz jej ministrowie przedstawili...

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe