Szukaj


Wyniki wyszukiwania (182):

71. Michał Wójcik: skończyła się polityka tzw. zgiętego karku

– Wszystko jest na najlepszej drodze, by Europa wróciła do swoich korzeni. Cieszę się, że spotkanie z przywódcami UE odbyło się u papieża Franciszka, bo jest to szansa na oświecenie niektórych umysłów – mówił w audycji Dwóch na Jednego o szczycie Unii Euro...

72. Wiceminister Michał Wójcik w programie "Fakt. Masz prawo"

Tematem spotkania, w którym udział wzięli również psycholog Monika Dreger oraz Poseł Barbara Chrobak była sytuacja trójki dzieci z Myszkowa, które decyzją sądu zostały przekazane rodzinie zastępczej. Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik powiedział, ż...

73. Michał Wójcik o wątpliwościach prezydenta Andrzeja Dudy: Rozwiązanie dobre dla obywateli

Nasze propozycje dotyczące reformy sądownictwa są bardzo dobre dla obywateli; o kontrowersjach jesteśmy gotowi rozmawiać i je wyjaśniać - powiedział w czwartek dziennikarzom w Sejmie wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

74. Michał Wójcik o reformie sądownictwa

Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik tłumaczył, że przygotowywana reforma sądownictwa ma służyć ludziom.

75. Wójcik o projekcie ws. KRS: To propozycje dobre dla obywateli

Nasze propozycje dotyczące reformy sądownictwa są bardzo dobre dla obywateli; o kontrowersjach jesteśmy gotowi rozmawiać i je wyjaśniać - powiedział w czwartek dziennikarzom w Sejmie wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

76. Michał Wójcik: Narzekanie Tuska jest śmieszne

Narzekanie Donalda Tuska na długość przesłuchania w prokuraturze jest śmieszne - stwierdził wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Przypomniał, że Zbigniew Ziobro raz był przesłuchiwany przez prokuraturę przez 11 godzin.

77. Wójcik: jesteśmy gotowi tłumaczyć na czym polega reforma sądownictwa

Nie mamy wątpliwości dotyczących reformy sądownictwa, jesteśmy gotowi tłumaczyć wszystkim, na czym ona polega - zadeklarował wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Według niego, z konstytucji nie wynika, że kadencyjność członków KRS jest indywidualna.

78. Michał Wójcik w "Kawie na ławę" w TVN24

Goście "Kawy na ławę" komentowali wyniki najnowszego sondażu zrealizowanego przez Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24, według którego poparcie dla Platformy Obywatelskiej wzrosło o 4 pkt. proc. do 31 proc., a poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości...

79. Michał Wójcik gościem programu "Polska w kawałkach"

Gościem red. Grzegorza Jankowskiego w programie "Polska w kawałkach" był wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. 

80. Propozycja dla Jugendamtów: polskie dzieci pod polską opieką

Polskie ministerstwo sprawiedliwości chce, aby dzieci odbierane Polakom w Niemczech przez Jugendamt, trafiały pod opiekę do polskich rodzin. Teoretycznie to możliwe, ale w praktyce będzie trudne.

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe