Szukaj


Wyniki wyszukiwania (5):

1. Konferencja - dobro dziecka jako cel najwyższy

12 września br. w Sejmie odbyła się konferencja Parlamentarnego Zespołu "Dobro dziecka jako cel najwyższy" zorganizowana przez Przewodniczącą Zespołu Barbara Chrobak (Kukiz '15). W konferencji wziął udział wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

2. Matka porzuciła dziecko w Bułgarii. Interweniowały polskie władze

Choć ma dopiero 3 lata, wiele przeszedł. Chłopczyk, porzucony przez matkę w Bułgarii, wrócił już do Polski. Taką informację przekazało Ministerstwo Sprawiedliwości, które wraz z Ministerstwem Spraw Zagranicznych i Policją starało się o sprowadzenie dziecka...

3. M. WÓJCIK: RELACJE POLSKO-NORWESKIE DUŻO STRACĄ, JEŚLI ODEJDZIE KONSUL S. KOWALSKI

Relacje polsko-norweskie dużo utracą w momencie, kiedy konsula Sławomira Kowalskiego już w Norwegii nie będzie – powiedział we wtorkowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

4. Wiceminister sprawiedliwości: władze szwedzkie zapowiadają wniosek o wydanie dzieci Rosjanina

- Szwedzkie władze poinformowały Ministerstwo Sprawiedliwości, że złożą wniosek o pilne wydanie stronie szwedzkiej trzech córek Rosjanina, który wywiózł je ze Szwecji do Polski - powiedział wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

5. Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości: istotna jest kwestia tożsamości dziecka

- Gdyby faktycznie doszło do sytuacji, w której dziecko prawosławne jest umieszczone w rodzinie muzułmańskiej, byłoby to w moim przekonaniu złamanie Konwencji praw dziecka, złamanie tożsamości dziecka. Tożsamość dziecka to również prawo do religii i do jęz...

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe