Szukaj


Wyniki wyszukiwania (785):

1. Spotkanie z mieszkańcami Bierunia 22.04.2017

22 kwietnia 2017 roku, wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, uczestniczył w spotkaniu z mieszkańcami Bierunia, na zaproszenie senatora Czesława Ryszki oraz posłanki Bożeny Borys Szopy.

2. Nowelizacja niezbędna dla Śląska i górników

Materiał opublikowany przez Wydawnictwo Górnicze w sprawie nowelizacji ustawy o górnictwie. Udzieliłem tam kilku wypowiedzi.

3. Przywróćmy prokuraturze należne miejsce

Materiał TVP Info dotyczący prowadzonych prac nad Ustawą o prokuraturze. Moja wypowiedź dotycząca prowadzonych prac nad projektem. Byłem gościem w audycji Gość Poranka w dniu 4 stycznia 2016

4. Zespół Śląsk szuka pieniędzy - rząd pomoże?

Ze względu na fakt, że Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” jest wspólnym dobrem naszego regionu, powinniśmy wszyscy zjednoczyć nasze siły, włączając najważniejszych ludzi reprezentujących różne środowiska. Materiał Dziennika Zachodniego dotyczący także mojej ini...

5. Amber Gold - przykład patologii w prokuraturze

Materiał stacji Polsat News z 13 stycznia 2016, w którym udzieliłem wypowiedzi dotyczących nadchodzących zmian w polskiej prokuraturze.

6. Projekt ustawy o prokuraturze skierowany do komisji

Sejm nie zgodził się w czwartek na odrzucenie w pierwszym czytaniu projektu przewidującego m.in. połączenie funkcji ministra sprawiedliwości z prokuratorem generalnym. Wnioskowała o to opozycja.

7. Rozmowa polityczna - zmiany w prokuraturze

14 stycznia 2016. Rozmowa m.in. na temat zmian, które w prokuraturze chce wprowadzić minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Gośćmi Beaty Lubeckiej są: Michał Wójcik (Prawo i Sprawiedliwość) i Witold Zembaczyński (.Nowoczesna).

8. Sejm przyjął projekt ustawy o prokuraturze

Połączenie funkcji ministra sprawiedliwości i szefa prokuratury przewidują ustawy reformujące prokuraturę, które Sejm przyjął 28 stycznia 2016 r.. Nowe przepisy trafią teraz do Senatu, który  rozpocznie nad nimi prace.

9. Połączenie MS i PG to koniec nieudanego eksperymentu

Dziś można powiedzieć w tym miejscu, że kończymy eksperyment, który rozpoczęła Platforma Obywatelska i Polskie Stronnictwo Ludowe w 2009 roku. Eksperyment całkowicie nieudany. Eksperyment, którego owocem jest m.in. absolutna wizytówka tej złej reformy, czy...

10. Nowe prawo o prokuraturze narzędziem do walki z patologiami

1 lutego 2016 r. w audycji " W samo południe" w radiowej "jedynce" wypowiedziałem się obszernie na temat nowej Ustawy o prokuraturze. Dałem do zrozumienia, że nowa ustawa to zestaw bardzo dobrych narzędzi do walki z patologiami.

 

Biuro Poselskie

Posła na Sejm RP Michała Wójcika

 

ul. Mariacka 7

40 - 914 Katowice

tel. 32 220 10 20

 

mail: biuro@michalwojcik.eu

www.michalwojcik.eu


Copyright by Michał Wójcik 2019. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Nawigacja

Moje profile społecznościowe