Nie będziemy upartyjniać KRS-u

Jeżeli jest mowa o czterech posłach, dwóch senatorach, ministrze sprawiedliwości i przedstawicielu prezydenta, którzy zasiadają w KRS-ie, to widać, że politycy znajdują się w KRS-ie nie od dzisiaj. To próba wyolbrzymienia czegoś, czemu nie nadawałbym aż takiej rangi – powiedział w rozmowie z dziennikarzem TV Trwam Szymonem Kozupą o planowanej reformie KRS-u wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

W Sądzie Apelacyjnym w Krakowie działała mafia, która kradła pieniądze publiczne

 – Jeden z najważniejszych sądów w Polsce i jednocześnie miejsce gdzie pracowała zorganizowana grupa przestępcza. Tu dowiemy się jeszcze wielu ciekawych rzeczy. Symbolem tamtych czasów to Sąd Apelacyjny w Krakowie – powiedział wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, który był gościem programu "Koniec systemu" redaktor Doroty Kani.

Taśmy pokazują, że mieliśmy do czynienia z ludźmi bezwzględnymi - Michał Wójcik dla telewizji WPolsce.pl

Skandaliczna sytuacja, pewnie dużo jeszcze rzeczy dowiemy się nie tylko z ujawnionych taśm Amber Gold, ale i z zeznań ważnych osób, które będą jeszcze przesłuchiwane przed komisją śledczą. Wiele milionów złotych straconych przez zwykłych obywateli pokazuje, że ludzie związani z Amber Gold działali bez skrupułów.

O bezpieczeństwie i praworządności w UE - Warto rozmawiać w TVP1 - 21.09.2017

Jesteśmy zastraszonym narodem, ustępujemy przed islamem – alarmują niemieckie feministki po serii brutalnych napadów na kobiety. Władze włoskiego Rimini nie mogąc zapewnić bezpieczeństwa turystom zabroniły nocnego wstępu na plażę. Francuska policja jest bezsilna wobec ataków imigrantów na kierowców ciężarówek. W programie o bezpieczeństwie i praworządności w Unii Europejskiej.

Z Facebooka

Z Twittera

Nawigacja

Moje profile społecznościowe